poniedziałek, 31 grudnia 2012

   Jaki był ten rok?

Na pewno udany towarzysko :) Bogaty w nowe znajomości,niektóre nie nowe ale przeniesione z wirtuala w real,niektóre realne a jednak wirtualne. Mnóstwo fajnych spotkań,rozmów z ciekawymi ludżmi. Mnóstwo imprez,nie na darmo zyskałam miano najwiekszej imprezowiczki Europy ;)
Kinetik stał sie moim drugim domem. Ludzie tam poniekąd rodziną. Sylwestra tez spędzimy razem.

Mieszkam w nowym domu. Juz go niemal oswoiłam.Wzbogaciłam sie o dwa pręgowane futerka z funkcją mruczenia ;) Dzis w nocy futerkowce balony przebijały,budząc nas co chwilę. Za to choinki nie muszę ubierac ;)

Bywałam szczęśliwa w tym roku. Miałam motyle w brzuchu. Endorświnki radosnie tarzały sie w mojej krwi. Dużo sie o sobie dowiedziałam,przesunęłam granice tego co możliwe a co nie.Utwierdziłam sie w przekonaniu że szarość twarzowa bywa.

O złych rzeczach nie dzisiaj...

Z palnów na przyszły rok mam tylko jeden-wygrac w lotto! To by mi załatwiło większosc problemów ;)

Życze Wam dużo szczęśliwych chwil, miłości, szaleństwa,a kiedy trzeba spokoju. Dużo kasy tez Wam zyczę,bo ona szczesciu pomaga. Buziaki. Dziękuję Wam za ten rok i mam nadzieję przyszły tez spędzimy razem,i moze w końcu uda sie niektóre plany zrealizowac-Aga,wiesz o czym mówie :***

6 komentarzy:

 1. Widzę , że w ty samym czasie wysłałyśmy wiadomości ;) Wiem i... nie mogę się już doczekać :) To jeszcze raz- szampańskiej zabawy i udanego 2013 :) Dla Ciebie i każdego , kto tu zagląda :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aguś,dokładnie,pisałam tu jak przyszedł sms od Ciebie ;) Buziaki :*

   Usuń
 2. i nawzajem! udanego szaleństwa bez kaca po ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki,i nawzajem :))) Pozdrowienia dla wszystkich Gryzoni :)

   Usuń
 3. Najlepsze życzenia Kejzi ! Niech Ci Fortuna dopisze!

  OdpowiedzUsuń