niedziela, 12 maja 2013


Ostatnio skończyłam wpis i zerknęłam na stronę adopcyjną zwierzaków,ostatnio dodane ogłoszenie mówiło o dwóch siostrach goldenkach,do sprzedaży,nie adopcji. Blisko,w Krakowie. Zadzwoniłam i na drugi dzień trzymałam w objęciach nowe dzieciątko ;)))

Nad imieniem długo rozmyślałam,pierwsza wersja to Konstancja była,ale jak to zdrobnic? Potem Zumba bo Młodej sie tak zabawnie tyłeczek zaplata jak biega. Ale chyba ostateczną wersją będzie Michalina,w skrócie Misia,bo ona jak mały biały niedżwiadek wygląda.

Słodka jest do bólu,piękna absolutnie,poza tym leje gdzie popadnie,gryzie nieprzeciętnie i nie chce sama spac tylko dzioba po nocy drze zeby ją przytulic. U nas w łóżku już wszystkie miejscówki zajęte (Zuzka i dwa koty) wiec zakupiłam wypasione legowisko. Owszem.,zdarza sie Miśce tam spac,pod warunkiem że zaśnie gdzie indziej i na śpiąco ją przeniesiemy. Ale ostatnio maślanymi oczkami przekupiła moją mamę i razem sypiają ;)

A ja sie zastanawiam czy gotowa jestem na wszystkogryzącego szczeniaka w domu! Nie no,żartuje,damy radę.Jakoś ;)

Zuzka przyjęła Młodą z totalną obojętnością i miną "niczym mnie już nie zaskoczycie" Za to koty kompletnie nie wiedzą o co kaman i co to za biały potwór sie po ICH domu plącze. W dodatku sporawy potwór,cięższy od nich. Boją sie jej,uciekają na pole albo kryją sie na górze gdzie Misia jeszcze nie wchodzi. Liczę że to kwestia czasu i sie dziewczynki oswoją ze sobą,a nawet zaprzyjażnią i będą razem spały w nowym cud-miód legowisku.

A wczoraj udowodniłam sobie że mogę dużo,przeszłam maraton Indoor Walking,trzy godziny na bieżni,mocna rzecz! Na koniec puściłyśmy sobie We are the champions,należało sie nam ;)

3 komentarze:

  1. Kejzusie, piekne jestescie! A jakie Ty masz serce pojemne:)
    3grosze

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia u Ciebie takie piękne,podziwiam i pozdrawiam z Dobrych Czasów.Jola

    OdpowiedzUsuń