środa, 11 lutego 2015
To a'propos weekendu kończącego styczeń a zaczynającego luty. Czas spędzony z przyjaciółmi-bezcenny. Powtórne świętowanie urodzin też ;) Torcik upieczony przez koleżankę-cudo. Zwłaszcza że moje wskazówki były jak zwykle dośc ogólne. Logo Zakopowera jakie dodała od siebie wzruszyło mnie,bo to znaczy że pamiętała co lubię :) 


Potem już mniej fajnie było,Młodszy Gad spadł ze schodów i wybił górne jedynki,walczymy o ich ocalenie,jedna powinna się przyjąc,druga jest w gorszym stanie,i właśnie ta gorsza zaczęła się wczoraj ruszac,zaraz jedziemy do dentystki ją podkleic ponownie.

Do tego chory kot,drugi tydzień na antybiotykach,potem chory Starszy Gad,teraz wirus mnie dopadł,smarkam i kicham a pracowac trzeba. Nie ma letko. Łykam prochy i do boju.

Czytanie ostatnio lekko zaniedbałam na rzecz oglądactwa,po Homelandzie wybrałam rodzinne klimaty i oglądam Parenthood. W rodzinie siła...
Ale nie jest tak że w ogóle nie czytam. Kolejne pochłonięte książki to
7.O krok
8.Ziarno prawdy Miłoszewskiego,drugi raz ale drugie razy chyba tez się liczą? Bo ja większośc ksiażek czytam kilka razy.
9.Nim nadejdzie mróz.

7 komentarzy:

 1. kiedy przeczytałam o tych zębach na fb, to widziałam naszego W jak przybija swoimi jedynkami w betonowy parapet, brrrr to było straszne, trzymam kciuki, by Gadowe siekacze wrosły na powrót tak jak u W. dwa tygodnie na zupkach i kanapkach 1x1 cm to pikuś w porównaniu z wizją szczerbatego potomka. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. O matko! mam nadzieję ,że dobrze się skończy z tymi zębami .

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak na razie nie jest żle,zęby reagują na zimno a to dobra wróżba. Mam nadzieję że wrócą do życia...

  OdpowiedzUsuń
 4. Kejzi, za zęby trzymam kciuki. A tort mega :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gretka,też mi się podobał :) Kota suszę,ponoc może za figurkę służyc. Dzięki za kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Biedne Gadziątko :( A tort rzeczywiście zjawiskowy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gad niech sie trzyma i Ty również, będzie dobrze. A tort super :)

  OdpowiedzUsuń