niedziela, 20 czerwca 2010

Warszwskie wspomnienia

obrazek ze Starówki:)))

Długo nie mogłam sie zebrać żeby opisać warszawski weekend.Zaprzątała mnie praca,działka,choroba Młodego.W końcu dzisiaj korzystam z faktu ze jestem w pracy i mam wolną chwilę:)
        Stolica przywitała nas piękną pogodą i słońcem.Mieszkanie mieliśmy tuż przy Placu Zamkowym więc zostawiliśmy tam auto i ruszyliśmy zwiedzać.Marszowym krokiem zaliczyliśmy Plac Defilad


Chwilę odpoczeliśmy w Parku Saskim,ale w końcu nie przyjechałam do stolicy zwiedzać tylko spotkać sie z dziewczynami! Wypiłyśmy pyszne koktajle owocowe,chwilę poplotkowałyśmy i niestety Tosia musiała nas opuścić.Z Yesky jeszcze posiedziałyśmy chwilę w kawiarni ale zimno wiejące z klimatyzacji wygoniła nas na rozpaloną ulicę.Wciąż gadając przeszłyśmy na Plac zamkowy.

W tle za nami szkielet Stadionu Narodowego.

Maż czekał na mnie z piękną czerwoną różą,jako ze akurat mijała nam 11 rocznica ślubu! Nie będę oryginalna mówiąc-jak to szybko zleciało!
Yesky pożegnała sie z nami i pognała szaleć w klubie,a my statecznie spacerowaliśmy po Starówce,odwiedzając oczywiście SyrenkęW niedzielę rano ruszyliśmy zdobywać Pałac Kultury i Nauki,obejrzeliśmy stolicę z tarasu widokowego.Pózniej pojechaliśmy do Łazienek gdzie dołączyła do nas Tosia


Udało nam sie załapać na koncert Kory na wiecu wyborczym Komorowskiego,pobujalismy sie troszkę w rytm muzyki i jojczenia Gadów "chodzmy już".Dzieci były mocno zmęczone nadmiarem wrażeń ;)
Wsiedliśmy do samochodu i ruszyliśmy w drogę powrotną do domu.

A w poniedziałek w końcu rozłożyliśmy na działce nasz super nowy basen,Paweł jako tester wskoczył do wody i odbył próbne pływanie ;)Jak dla mnie zdecydowanie za zimno było na moczenie,wybrałam leżakowanie w hamaku z Zuzanką.
Młodszy Gad w basenowych atrakcjach nie uczestniczył,postanowił zakończyć rok szkolny anginą ropną.Teraz już mu lepiej na szczęście ale do przedszkola to on sie już nie nachodzi.
Muszę się Starszym Gadem pochwalić,bardzo dobrze napisał testy trzecioklasisty,uzyskał 125 pkt na 133 możliwe.Dumna jestem z niego:)))

2 komentarze:

  1. hohoho ale się u Ciebie działo! Zuzanka piękna jak ze snu!!! miłego :)

    OdpowiedzUsuń