piątek, 6 grudnia 2013

Już jutro drugi maraton Indoor Walking i Indoor Cycling w Kinetik Fitness ;)))) Próbowałam wrzucic kinetikowy filmik ale nie wchodzi więc jakis inny dałam,mniej więcej to samo robimy. 
W sumie to mniej niż więcej,bo jednak każde zajęcia są inne,każda instruktorka inaczej prowadzi,każda daje coś od siebie.
Zakochałam się w bieżni od pierwszego wejrzenia. Wiedziałam że będzie nam dobrze razem. I tak jest :) Jest między nami porozumienie,współpracujemy ze sobą,czuję jakby była częścią mnie. Uwielbiam chodzenie,a od niedawna uwielbiam nawet  bieganie na biezni,od miesiąca funduję sobie dwa razy w tyg dwugodzinne seanse IW. Bywa różnie,kwestia dnia to pewnie jest,czasem power mnie roznosi,czasem umieram i każdy krok jest wyzwaniem.
A jutro trzy godziny chodzenia,połączonego zapewne ze śpiewaniem i dobrą zabawą,myślę że dam radę :)
Dziś Mikołaj przyniósł mi wymarzone opakowanie na biust czyli Shock Absorber :)

No i kolejny prezent-jutro otwarcie lodowiska w mojej wsi,odkrytego,ale zawsze to coś! Bardzo się cieszę,zwłaszcza że będzie ono tuż pod szkołą Gadów więc odbierając ich ze szkoły będziemy mogli zaliczyc godzinkę na łyżwach! Mrrraaaauuuu :) 

4 komentarze:

 1. jednym slowem " sport to zdrowie " ale ja ostatnio wole kanape :) Widocznie zima tak na mnie dziala i ciepelko wdomu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lucia,ja po leżeniu na kanapie jestem strasznie zmęczona,plecy mnie bolą i w ogóle doła łapię,ruch mnie nakręca,daje chęc do życia :)

   Usuń
 2. Zazdroszczę lodowiska. U nas, nim ktoś podejmie decyzję, jest już po mrozie i zimie :( ( a z drugiej strony- my zimę mamy zazwyczaj jednodniową, w porywach tydzień :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akacjo,my też długo czekaliśmy na lodowisko ale w końcu miasto zaszalało i kupiło,co mnie cieszy niezmiernie :) i wcale niepotrzebny jest duży mróz do utrzymania,może nawet byc do +10 stopni. A frajda z jazdy-mrraaaauuuu :)))

   Usuń